SPA plaukams

Tapo populiaru lankytis įvairiuose SPA ir sveikatingumo centruose. Jie padeda atgauti jėgas, gerina nuotaiką, atpalaiduoja, leidžia pamiršti kasdienius rūpesčius ir nors trumpam apie nieką negalvoti. Paprastai, SPA procedūros asocijuojasi su masažais, purvo voniomis, bei kitokiomis procedūromis, atgaivinančiomis kūną. Vis dėlto, tai ne vienintelės procedūros, kurias teikia SPA centrai. Vis labiau populiarėja SPA centrai plaukams. Tai labai panašu į įprastus grožio salonus, tačiau čia siūloma daugiau įvairių plaukų kaukių, galvos masažų bei kitų procedūrų, puoselėjančių plaukus ir leidžiančių susigrąžinti prarastą jų spindesį.

Plaukų SPA populiariausi tarp moterų, tačiau jais gali naudotis ir vyrai. Taip pat, įvairias procedūras galima atlikti ir namie, tačiau salonuose arba tam tikruose centruose, dirba savo srities profesionalai, todėl jie užtikrina, jog procedūros būtų veiksmingos ir padėtų pasiekti norimą rezultatą. Plaukų SPA, pakankamai nauja SPA rūšis, tačiau ji gana sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Toms, kurios nori pasimėgauti maloniu galvos masažu, arba tiesiog nori, jog tam tikrai progai, plaukai atrodytų nepriekaištingai, rekomenduojama išbandyti šiuos naujus SPA centrus. Tos, kurios jau išbandė naująsias procedūras, teigia, jog kartos jas vėl ir vėl.

Plaukų SPA, tai terapija, kuri ypač svarbi, norint turėti sveikus ir išpuoselėtus plaukus. Įprastai, procedūros padeda sustiprinti, atgaivinti plaukus, bei sugražinti plaukų spindesį. Taip pat, padeda kovoti su pleiskanomis, bei plaukų slinkimu. Gera žinia ta, jog tokioms procedūroms nėra taikomas amžiaus cenzas, todėl jomis gali pasinaudoti visi norintys. Procedūras galima atlikti ir ankstyvoje paauglystėje, kuomet pradeda kamuoti plaukų slinkimas, plaukų lūžinėjimas ir kitos problemos. Procedūras galima kartoti kiekvieną savaitę, priklausomai nuo plaukų būklės ir specialisto rekomendacijų. Dažniausiai rekomenduojama apsilankyti kas keletą savaičių.

Dažniausiai atliekamos procedūros:

 • Drėkinamoji rekonstrukcija su grynuoju Simondsijų aliejumi;
 • Maitinamoji rekonstrukcija su grynuoju Migdolų aliejumi;
 • Apimtį suteikianti procedūra;
 • Plaukų struktūrą atstatanti procedūra;
 • Plaukus dažanti ir rekonstruojanti procedūra;
 • Bespalvė plaukus rekonstruojanti procedūra.

Plaukų SPA procedūrų teikiama nauda:

 • Plaukų drėkinimas, folikulų stiprinimas, taip pat pamaitinamos ir atgaivinamos plaukų šaknys, o galvos masažas skatina naujų plaukų augimą.
 • Normalizuojama riebalų sekrecija, plaukai ima mažiau riebaluotis, todėl galima juos rečiau trinkti.
 • Gerinama galvos kraujotaka, todėl tai labai naudinga plaukų šaknims ir augimui.
 • Išvalomos užsikimšusios poros, kurios trukdo naujų plaukų augimui.
 • Plaukai tampa žvilgantys, gyvybingi, pamaitinti, sudrėkinti bei atrodo sveikai nuo šaknų iki pat galiukų.

Šiandien, vis daugiau moterų pasirenka plaukų SPA, nors procedūras ir galima atlikti namie, dažnai tam sunku rasti tinkamą laiką. Plaukų salone, nereikia praleisti galybės valandų, procedūros paprastai trunka apie valandą, kartais trumpiau, taigi, daug laiko tam skirti nereikia. Sveiki plaukai yra viena iš grožio paslapčių, todėl visos nori turėti sveikus ir žvilgančius plaukus. Plaukais turi rūpintis ir tos, kurios mėgsta trumpus plaukus, net ir trumpi plaukai reikalauja priežiūros. Greitas gyvenimo tempas, stresas, nuovargis, užterštas oras, neteisinga mityba ir kiti veiksniai, lemia tai, jog plaukai tampa pažeisti ir praradę žvilgesį. Visai tai turi įtakos plaukams, todėl, plaukų SPA salonai ir centrai, stengiasi kuo profesionaliau atlikti procedūras, kad moterys, o taip pat ir vyrai galėtų ir vėl džiaugtis sveikais ir išpuoselėtais plaukais. Tokios procedūros nėra labai brangios, todėl tikrai daug moterų gali tai sau leisti, tUo labiau, jog procedūrų nereikia kartoti dažnai. Greitosios paskolos ar kitų šaltinių, tam, kad būtų galima apsilankyti plaukų SPA visai neprireiks. Be to, salonai dažnai skelbia įvairias akcijas, o sumanios moterys tikrai moka tuo pasinaudoti. Taigi, ši sparčiai populiarėjanti ir plaukus puoselėjanti naujovė, dar vienas žingsnis tobulos išvaizdos link.

Fast loans