Poilsis poroms

Norint išlaikyti tvirtus santykius poroje, reikia stengtis ir įdėti nemažai abipusių pastangų. Labai svarbu kartu praleisti pakankamai laiko. Dauguma žmonių, santykiuose pamiršta kartu leisti laiką ir būti drauge. Šiandien žmonės tokie užsiėmę savo profesine veikla, vaikais ir kitais dalykais, jog vis mažiau laiko randa savo partneriui. Užimtumas ir dėmesio trūkumas dažnai porose sukuria daugybę problemų ir nesutarimų. Vienas būdų, kaip to išvengti, tai drauge praleisti kuo daugiau laiko ir užsiimti abiem įdomia veikla. O veiklų yra begalė, tereikia tinkamai pasirinkti. Nesvarbu ar tai draugystės ir santykių pradžia, ar tai jau pasistūmėję santykiai, juos būtina puoselėti nuolat, tai yra raktas į darnią bendrystę.

Kasdienė rutina, rūpesčiai ir darbai padaro santykius nuobodžius, o tai reiškia, kad nejučia santykiai tampa šalti, jaučiamas atstumas tarp mylimųjų. Kad ir kokie užimti būtų žmonės, reikia atrasti laiko pabūti dviese, tačiau tą laiką rekomenduojama leisti ne namie, o kažkur kitur. Taip pakeičiama aplinka ir galima nuveikti daugiau dalykų. Dauguma tyrimų parodė, jog reguliarus laisvalaikio praleidimas ir linksmai leidžiamas laikas kartu, gali:

  • Atgaivinti apmirusius jausmus;
  • Pagerinti tarpusavio santykius;
  • Pagerinti bendravimą;
  • Sustiprinti draugystę ir meilę;
  • Sutvirtinti santuoką;
  • Išsklaidyti nusistovėjusią rutiną.

Drauge galima nuveikti daugybę dalykų, kai kurie jų gali būti daromi tiesiog tam, kad būtų linksma, kitomis veiklomis galima užsiimti reguliariai. Svarbiausią, jog viską darytumėte kartu, kaip tvirta pora. Ne visuomet reikia planuoti laisvalaikį, galima tiesiog daryti spontaniškiausius dalykus, juk tokius dalykus dažnai daro įsimylėjėliai draugystės pradžioje, tai kodėl gi jų nepakartojus ir tuomet, kai draugystė jau tampa brandesnė. Štai keletas paprasčiausių dalykų, kurie gali sutvirtinti santykius ir paįvairinti nusistovėjusią kasdienybę.

Važinėjimas dviračiu. Taip puikus sportas, o taip pat ir laisvalaikio praleidimo būdas. Kartu galima įveikti daugybę kilometrų, grožėtis gražia gamta, ir mėgautis kartu leidžiamu laiku. Galima važinėtis tiesiog po apylinkes ar artimiausią parką, arba važiuoti kur akys veda, tai kiek spontaniška, todėl gali būti laibai įdomu. Be to, važinėjimas dviračiu gerina kraujotaką, mažina stresą bei įtampą, todėl akivaizdžiai gerėja savijauta ir jaučiamas pozityvumas, kuris taip pat labai svarbus santykiuose.

Suplanuota veikla. Galima daryti ir jau suplanuotus dalykus. Lengviausia tiesiog suplanuoti kelių dienų išvyką, arba apsilankyti baseine, kartu pasivaikščioti ar nuvažiuoti į gražią vietą. Galima planuoti ir visai paprastus dalykus, tokius kaip įvairūs sportiniai žaidimai, bendri hobiai, kultūriniai renginiai ar tiesiog ramus ir romantiškas pasisėdėjimas restorane. Tereikia sumanumo.

Išvyka į gamtą. Žinoma, tam reikia gero oro, todėl to nepavyksta padaryti kada panorėjus. Vis dėlto, išvykos į gamtą labai suartina žmones. Galima vykti dviese, galima vykti kartu su draugais. Labiau suartina išvykos dviese. Miegokite tiesiog palapinėje, susikurkite laužą ir ilgai, laužo bei mėnulio apšviesti šnekučiuokitės bei stebėkite žvaigždes. Tokiomis akimirkomis žmonės labai suartėja, tampa artimesni nei bet kada anksčiau, bendri pokalbiai ir laikas kartu, leidžia suprasti, jog jausmai neišblėso, jie vis dar tokie pat stiprūs.

Kartu galima nuveikti daugybę dalykų, svarbiausia fantazija. Jos dėka galima prisigalvoti įvairios veiklos. Buvimas drauge yra labai svarbus. Namie, paprastai kankina nusistovėjusi rutina, todėl nors trumpam išeiti ir pabūti kitoje aplinkoje yra tiesiog būtina. Tai nebūtinai turi būti triukšmingi vakarėliai ar vietos, kuriose susiburia daug žmonių. Tai gali būti paprasčiausias parkas, kiemas, pasivažinėjimas dviračiais ir panašūs dalykai. Ilsėtis reikia ne tik nuo darbų, streso ir įtampo, ilsėtis reikia ir nuo rutinos. Galbūt yra dalykų, kuriais užsiimate atskirai, pabandykite į savo mėgiamas veiklas įtraukti ir savo antrąją pusę, galbūt tai taps malonus užsiėmimas abiem ir tai taps dar viena veikla, leidžiančia atsiriboti nuo kasdienybės, bei padedančia stiprinti santykius.