Ką reikia žinoti apie SPA procedūras

Daugelis mano, jog SPA procedūros, tai tik veido ir kūno masažai bei purvo ar kitokios atpalaiduojamos vonios. Iš tiesų, SPA turi žymiai platesnį procedūrų pasirinkimą, įskaitant odos, kūno priežiūrą, manikiūrą, pedikiūrą, plaukelių šalinimą bei kitas procedūras, kurios paprastai namie neatliekamos. Anksčiau tokias procedūras kaip kūno, veido masažas, atlikdavo tik tam tikri masažo specialistai, o procedūros paprastai būdavo atliekamos medicinos centruose arba ligoninėse. Šiandien, medicina ir SPA procedūrų pasirinkimas gerokai patobulėjo. Atsirado galybė SPA centrų, siūlančių įvairiausias procedūras, padedančias jaustis geriau. Tai procedūros, kurias galima atlikti kada panorėjus, nereikia laukti, kol jas paskirs gydytojas.

Tam, kad nemanytumėte, jog SPA procedūros, tai tik įvairūs masažai, pateikiamas pagrindinių procedūrų sąrašas.

  • Procedūros kūnui. Procedūrų kūnui pasirinkimas gana platus, galima rinktis vandens terapiją, kūno tobulinimo procedūras, įvyniojimus, vonias ir kt. Vandens terapijos padeda atsipalaiduoti, galima pasinerti į įvairiausias vonias, su aromatiniais aliejais, kurie drėkina odą, bei padeda pašalinti negyvas odos ląsteles. Kūno tobulinimo procedūros, skirtos padailinti kūną, sumažinti celiulitą bei pagražinti kitas kūno vietas. Be gerai žinomų masažų, atliekamas kūno šveitimas, negyvų odos ląstelių pašalinimas ir kt. Paprastai, rekomenduojama rinktis keletą skirtingų procedūrų, procedūrų tipus rekomenduoja patys specialistai. Po minėtų procedūrų, ne tik stangrėja oda, gražėja kūnas, tačiau ir gerėja kraujotaka.
  • Procedūros veidui. Veido procedūrų taip pat yra nemažai, siūlomas veido drėkinimas, negyvų ląstelių pašalinimas, veido garinimas, įvairios kaukės bei veido masažai. Visos šios procedūros prisideda prie odos švytėjimo ir natūralaus spindesio. Procedūrų metu oda atgauna spalvą, yra pakankamai sudrėkinama, masažas pagerina kraujotaką, išvalomos užsikimšusios poros, atliekamos senėjimą stabdančios procedūros, todėl po procedūrų atrodo, jog jaučiama nauja oda.
  • Masažai. Tai kone geriausiai žinomos SPA procedūros. Galima rinktis įvairiausių stilių ir technikų masažus, kiekvienas jų, siūlo tam tikras savybes ir rekomenduojamas vienu ar kitu atveju. Pasitarus su pacientu, jam rekomenduojamas labiausiai poreikius atitinkantis masažas. Ne tik masažų, bet ir aromatinių aliejų dėka, kūnas dar labiau atsipalaiduoja, todėl prašviesėja mintys, pamirštami rūpesčiai. Siūlomi viso kūno arba tam tikrų kūno dalių masažai, su tam tikromis technikomis ir skirtingais aromatiniais aliejais. Masažų dėka, oda stangrėja, o taip pat gerėja kraujotaka, kuri labai svarbi puikiai savijautai.
  • Plaukelių šalinimo procedūros. Plaukelių šalinimo technikų taip pat yra įvairių. Be to, plaukeliai šalinami nuo visų nepageidaujamų vietų. Žinoma, reikia sutikti, jog plaukų šalinimo procedūros ne visuomet yra tokios malonios kaip atpalaiduojantys masažai, tačiau jos gana veiksmingos ir plaukeliai atauga lėčiau.
  • Procedūros rankoms ir nagams. Vienos populiariausių procedūrų yra manikiūras ir pedikiūras. Žinoma, šias procedūras galima atlikti ir įprastuose grožio salonuose, kurie galbūt net pasiūlys mažesnę kainą, tačiau SPA centruose, tokioms procedūroms teikiamas didesnis dėmesys, prieš padailinant nagus, atliekami rankų, pėdų masažai, parafino procedūros.

SPA centrai padeda atsipalaiduoti ir užsimiršti. Kasdieniai rūpesčiai ir nepadaryti darbai, kasdien pasiglemžia daugybę laiko, todėl laiko sau lieka vis mažiau. Apsilankius SPA centre, galima kompensuoti tai, kas prarasta. Po procedūrų ir vėl galima džiaugtis lygia oda, skaisčiu veidu, geresne savijauta ir tarytum lengvesniu kūnu. Tokios procedūros padeda lengviau užbaigti nebaigtas užduotis, darbus ir vėl gyventi įprastu ritmu. Svarbu, atrasti laiko sau ir šiek tiek sustoti. Savimi rūpintis būtina. Niekas kitas už jus to nepadarys, todėl savęs pamiršti nevalia, rūpinimasis savimi, leidžia išsaugoti grožį ir gerą savijautą.